B43504B9397M80
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9397M
B43504B9397M80 Hakkında
EPCOS B43504B9397M80, 390 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bir bileşendir. ±20% tolerans, 220 mOhm ESR @ 100 Hz ve 1.72 A ripple current özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garanti edilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V