B43504B9397M
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9397M
B43504B9397M Hakkında
EPCOS B43504B9397M, 390µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli montaj sağlar. 220mOhm ESR ve 280mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir, 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi garantisi vardır. ±20% tolerans ve 1.72A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V