B43504B9337M80
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9337M
B43504B9337M80 Hakkında
EPCOS B43504B9337M80, 330 µF kapasitansiyetinde 400V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömür süresi garantilidir. 270mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine sahiptir. 1.51A ripple current yüküne dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerde kullanılan endüstriyel kalitede bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V