B43504B9277M2
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9277M2
B43504B9277M2 Hakkında
EPCOS B43504B9277M2 alüminyum elektrolitik kondansatör, 270 µF kapasitans ve 400 V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 320 mOhm ESR değeri ve 1.29 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü belirtilmiştir. 3 bacaklı snap-in konfigürasyonu hızlı montaj ve demontajı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V