B43504B9227M80
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9227M80
B43504B9227M80 Hakkında
EPCOS B43504B9227M80, 220µF kapasitanslı, 400V rated gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile uygulanır ve ±20% toleransa sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 400mOhm, ripple current kapasitesi 1.11A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup 105°C'de 3000 saat ömürlüdür. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V