B43504B9227M002
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9227M
B43504B9227M002 Hakkında
EPCOS B43504B9227M002, 220 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolamada kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 100 Hz'de 400 mOhm ESR değerine sahip olup, 1.11 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V