B43504B9187M80
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9187M
B43504B9187M80 Hakkında
EPCOS B43504B9187M80, 180 µF kapasitansı ve 400V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli takılması sağlanır. -40°C ile 105°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında, 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 490 mOhm ESR değeri ve 960 mA düşük frekansta ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve genel amaçlı AC/DC konvertörlerde kullanılır. ±20% toleransı ile belirlenen spesifikasyonları karşılar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 610 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 960 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V