B43504B9157M82
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9157M
B43504B9157M82 Hakkında
EPCOS B43504B9157M82, 150 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 100Hz'de 580 mOhm ESR ve 730 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı uygulamalarında 820 mA kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında, through-hole montajı destekleyen bu kondansatör, endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve audio amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V