B43504B9157M002
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43504B9157M
B43504B9157M002 Hakkında
EPCOS B43504B9157M002, 150µF kapasitanslı, 400V rated voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yoluyla monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömür değerine sahiptir. 580mOhm ESR ve 820mA ripple current (100Hz) özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve analog/dijital elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V