B43504B5337M007
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B5337M
B43504B5337M007 Hakkında
EPCOS B43504B5337M007, 330 µF kapasitanslı, 450 V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiş, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 3000 saatlik ömür garantisine sahip bu kondansatör, 100 Hz'de 410 mOhm ESR değeri ve 1.6 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerjilendirme devrelerinde ve düşük frekanslı uygulamalarda tercih edilir. EPCOS tarafından aktif olarak üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V