B43504B5337M002
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B5337M
B43504B5337M002 Hakkında
EPCOS B43504B5337M002, 330 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in bağlantı tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü @ 105°C ile endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında yaygın olarak yer almaktadır. 410 mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 1.6 A @ 100 Hz ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynağı uygulamalarında etkin filtre görevi görebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V