B43504B5227M67
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B5227M67
B43504B5227M67 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504B5227M67, 220 µF kapasitansa ve 450 V devre voltajına sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans, 610 mOhm @ 100Hz ESR değeri ve 1.2 A @ 100 Hz ripple akım kapasitesi ile, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V