B43504B5107M80
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B5107M
B43504B5107M80 Hakkında
EPCOS B43504B5107M80, 100 µF kapasitanslı, 450 V rated voltage özelliklerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilenmiştir. 1.35Ω ESR değeri ile düşük frekans ripple current uygulamalarında 650 mA kapasitesi mevcuttur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek voltaj uygulamaları için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V