B43504B277M62
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B277M
B43504B277M62 Hakkında
B43504B277M62, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270µF kapasitanslı, 420V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türüne sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömrü @ 105°C ile güvenilir performans sağlar. 500mOhm ESR değeri ve 1.35A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerde uygulanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V