B43504B2567M80
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B2567M80
B43504B2567M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504B2567M80, 560 µF kapasitansa ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal paket ile through-hole montajına uygundur. 100 Hz'de 230 mOhm ESR değeri ve 1.72 A ripple akım yeteneğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve frekans ayarlama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V