B43504B2277M62
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B2277M62
B43504B2277M62 Hakkında
EPCOS B43504B2277M62, 270 µF kapasitanslı, 250V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere yerleştirilir. ±20% tolerans ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 100 Hz'de 990 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ESR değeri 470 mOhm, impedansi 570 mOhms'dur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devreleri gibi yüksek voltajlı elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 470mOhm @ 100Hz
Impedance 570 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V