B43504B2128M62
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43504B2128M62
B43504B2128M62 Hakkında
EPCOS B43504B2128M62, 1200 µF kapasitesi ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in konfigürasyonunda üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlayan komponent, 3.09A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V