B43504B2128M000
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B2128M
B43504B2128M000 Hakkında
EPCOS B43504B2128M000 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 1200 µF kapasitans değeri ve 250V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye direk takılı olarak kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantiler. 100 Hz'de 120 mOhm ESR ve 3.09 A ripple current özellikleriyle genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır. Bileşen kaynağında bulunmayan (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V