B43504B2108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B2108M
B43504B2108M000 Hakkında
EPCOS B43504B2108M000, 1000 µF kapasitansı ve 250V çalışma gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. 100 Hz'de 140 mOhm ESR ve 2.61 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, eski tasarımlarda yerini almış olup yeni tasarımlarda önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.61 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V