B43504A9687M002
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
B43504A9687M
B43504A9687M002 Hakkında
EPCOS B43504A9687M002, 680 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through-hole montajı için uygun olan radial can tipi paket, snap-in bağlantı şekline sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 130 mOhm olup, 160 mOhms impedans değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. 100 Hz'de 2.55 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devresi ve ses sistemlerinde kullanılır. Aktif ürün durumunda bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V