B43504A9476M000
CAP ALUM 47UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A9476M
B43504A9476M000 Hakkında
EPCOS B43504A9476M000, 47µF kapasitesi ve 400V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesiyle through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 3000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 100Hz'de 390mA ripple akım kapasitesi ve 2.31 Ohm empedans değeriyle, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol sistemlerinde filtre ve enerji depolama elemanı olarak uygulanır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bileşen, legacy tasarımlar için mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.86kOhm @ 100Hz
Impedance 2.31 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V