B43504A9277M000
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A9277M
B43504A9277M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504A9277M000, 270 µF kapasitans değerine sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial can kasa tipinde tasarlanmıştır ve through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile belirtilen değerin etrafında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 320 mOhm ESR (eşdeğer seri direnci) ve 410 mOhms empedansla çalışır. 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında güvenle çalışabilir. 100 Hz'de 1.3 A ripple akımı kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Not: Bu ürün yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 320mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V