B43504A9227M060
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A9227M060
B43504A9227M060 Hakkında
EPCOS B43504A9227M060, 220 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 3000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. 400 mOhm ESR değeri ile 1.12 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, invertörler, motor kontrolleri ve ses amplifikatörü gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V