B43504A9227M000
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43504A9227M
B43504A9227M000 Hakkında
EPCOS B43504A9227M000, 220 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömrüne sahiptir. 400 mOhm ESR değeri ile düşük frekansda 1.12 A ripple akımını tolere edebilir. Snap-in montaj tipi ile PCB'ye sabit bir şekilde tutturulur. ±20% tolerans aralığında üretilir. Part status'u itibariyle yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V