B43504A9187M007
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
B43504A9187M
B43504A9187M007 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504A9187M007, 180 µF kapasitansa ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 105°C'de 3000 saat ömür ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 Hz'de 980 mA ripple akım ve 490 mOhm ESR değerleriyle güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole teknolojisi ile geleneksel PCB montajını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 610 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V