B43504A9157M67
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A9157M67
B43504A9157M67 Hakkında
EPCOS B43504A9157M67, 150 µF kapasitanslı, 400V nominal voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 100Hz'de 580mOhm ESR ve 820mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde genel amaçlı uygulamalara uygun olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 820 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V