B43504A9127M62
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A9127M62
B43504A9127M62 Hakkında
EPCOS B43504A9127M62, 120 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde sunulan bu komponentin ESR değeri 100Hz'de 730mOhm olup, 700mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile sunulan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 730mOhm @ 100Hz
Impedance 910 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V