B43504A5686M82
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5686M82
B43504A5686M82 Hakkında
EPCOS B43504A5686M82, 68 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye monte edilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisinde gelir. ESR değeri 1.99 Ohm @ 100Hz, ripple akım kapasitesi 500 mA @ 100Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.99Ohm @ 100Hz
Impedance 2.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V