B43504A567M60
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A567M
B43504A567M60 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504A567M60 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 560 µF kapasitansına ve 420V rated gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenmesi mümkündür. Radial, snap-in kasa tasarımı ile paket değişikliği kolaylaştırılmıştır. 240 mOhm ESR değeri ve 2.23 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devreleri gibi yüksek akım uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi vermektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 240mOhm @ 100Hz
Impedance 290 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.23 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V