B43504A5337M82
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5337M
B43504A5337M82 Hakkında
EPCOS B43504A5337M82, 330 µF kapasitans ve 450V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ve 1.6A ripple current kapasitesi ile endüstriyel uygulamalara uygundur. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve ±20% toleransla üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V