B43504A5337M80
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5337M
B43504A5337M80 Hakkında
EPCOS B43504A5337M80, 330 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 410 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, 100 Hz'de 1.6 A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 3000 saat ömrü bulunan bu komponentin, 490 mOhms impedans değeri ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve diğer endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V