B43504A5337M007
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5337M007
B43504A5337M007 Hakkında
EPCOS B43504A5337M007, 330 µF kapasitanslı, 450V çalışma voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj türü ile plug-in konnektörlere doğrudan bağlanır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür süresi (105°C'de) ile güç kaynakları, şarj devresi ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır. 410 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı (1.6 A @ 100 Hz) özelliğine sahiptir. -40°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V