B43504A5227M80
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5227M
B43504A5227M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504A5227M80, 220 µF kapasitanslı ve 450V nominal voltajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial paketlemesi ile transformatörler, invertörler, güç kaynakları ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korur. 100 Hz'de 610 mOhm ESR ve 730 mOhms impedans değerleri ile düşük frekans uygulamalarında 1.2 A ripple akımını destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahip olan bu kondansatör, endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V