B43504A5227M002
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5227M
B43504A5227M002 Hakkında
EPCOS B43504A5227M002, 220 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, inverter devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunan komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 610mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde yüksek ripple current uygulamalarında (1.2A @ 100Hz) tercih edilir. ±20% tolerans ile standart elektrik ve elektronik sistemlerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V