B43504A5157M62
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5157M
B43504A5157M62 Hakkında
EPCOS B43504A5157M62, 150 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipinde, 3 pinli can paketinde sunulan bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantilidir. 100 Hz'de 890 mA ripple akımı kapasitesine ve 900 mOhm ESR değerine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında filtreleme, enerjinin depolanması ve EMI/RFI bastırma amacıyla kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V