B43504A5107M87
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5107M
B43504A5107M87 Hakkında
EPCOS B43504A5107M87, 100 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 3000 saatlik ömür süresi (105°C'de), 1.35 Ohm ESR (100 Hz'de) ve 640 mA ripple current kapasitesi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanıma uygun olan kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve harita düzlemleri filtrasyonunda tercih edilir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilerek kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V