B43504A5107M62
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A5107M
B43504A5107M62 Hakkında
EPCOS B43504A5107M62, 100 µF kapasitansı ve 450V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 100Hz'de 1.35Ω ESR (Equivalent Series Resistance) ve 640 mA ripple current kapasitesi bulunan komponent, 3000 saat ömrü garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj türü ile PCB'lere monte edilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 640 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V