B43504A477M62
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A477M
B43504A477M62 Hakkında
EPCOS B43504A477M62, 470 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür süresine ve ±20% toleransa sahiptir. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ile düşük empedans özellikleri, 1.97 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda etkili filtre performansı sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve endüstriyel, tüketici ve telekomünikasyon cihazlarında yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V