B43504A397M87
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A397M
B43504A397M87 Hakkında
EPCOS B43504A397M87, 390 µF kapasitansı ve 420 V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3000 saat ömür süresi (105°C'de) ve ±20% toleransı ile, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 350 mOhm ESR ve 1.7 A ripple akımı özellikleri vardır. Through-hole montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V