B43504A397M67
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A397M
B43504A397M67 Hakkında
B43504A397M67, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390 µF kapasiteli, 420 V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 350 mOhm ESR değeri ve 1.7 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertör devrelerine ve yüksek gerilim filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V