B43504A2827M62
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2827M62
B43504A2827M62 Hakkında
EPCOS B43504A2827M62, 820µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial paket ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 100Hz'de 2.3A ripple current kapasitesine ve 160mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve DC bağlantı uygulamalarında kullanılan endüstriyel standar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V