B43504A2687M000
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2687M
B43504A2687M000 Hakkında
EPCOS B43504A2687M000, 680 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim değeriyle, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında güvenli bir şekilde kullanılabilir. Radial, snap-in kasa türü ile through-hole montajına uygundur. 190 mOhm ESR değeri ve 2.1 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. 3000 saatlik ömür garantisi (105°C'de) bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V