B43504A2567M80
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2567M
B43504A2567M80 Hakkında
EPCOS (TDK) üretimi B43504A2567M80 alüminyum elektrolitik kondansatör, 560 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB'lere entegre edilir. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 3000 saatlik 105°C yaşam süresi özellikleriyle güvenilir performans sunar. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 1.8 A ripple current özellikleriyle güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V