B43504A2337M007
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2337M
B43504A2337M007 Hakkında
EPCOS B43504A2337M007 alüminyum elektrolitik kondansatör, 330 µF kapasitans ve 200V nominal gerilim değeri ile tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile PCB üzerine dik monte edilir. 390 mOhm @ 100Hz ESR ve 1.1 A @ 100Hz ripple akım değerlerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 3000 saatlik ömür süresine 105°C sıcaklıkta sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasite toleransına ve polar yapısına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 390mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V