B43504A2277M000
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2277M
B43504A2277M000 Hakkında
EPCOS B43504A2277M000, 270 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilimdeki radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole (snap-in) montaj tipi ile standart PCB uygulamalarına uyumludur. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 100 Hz'de 480 mOhm ESR ve 1.1 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garanti etmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 480mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V