B43504A2227M80
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
B43504A2227M
B43504A2227M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504A2227M80, 220 µF kapasitanslı, 250V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığı aralığında ve 3000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve AC/DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama görevini yerine getirir. ESR değeri 580 mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 890 mA @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans aralığında sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 890 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V