B43504A2158M60
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2158M60
B43504A2158M60 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43504A2158M60, 1500 µF kapasitans değerine ve 250 V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. 100 mOhm ESR ve 120 mOhms empedans değerleri ile düşük seri dirençli tasarımı vardır. 100 Hz'de 3.66 A ripple akımını tolere edebilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% kapasitans toleransı ile sunulan kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.66 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V