B43504A2108M60
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A2108M60
B43504A2108M60 Hakkında
EPCOS B43504A2108M60, 1000 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantilidir. 100 Hz'de 2.8A ripple current kapasitesine ve 130mΩ ESR değerine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, konvertörler ve filtering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V