B43504A187M62
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A187M
B43504A187M62 Hakkında
EPCOS B43504A187M62 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 µF kapasitansa ve 420V nominal gerilime sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radyal montaj tipi, snap-in kasa yapısında 3 uçlu tasarıma sahiptir. 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 750 mOhm ESR değeri ve 980 mA ripple akım özellikleri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, endüstriyel elektronik ve kontrol sistemlerinde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 890 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V