B43504A157M82
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A157M
B43504A157M82 Hakkında
B43504A157M82, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 150 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, Can - Snap-In montaj tipine sahip olup 3 lead yapısındadır. ±20% tolerans ve 900mOhm ESR değeri ile 100Hz frekansında çalışır. 1.07 Ohms impedans ve 850mA ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V